İletişime Geç
Tıkla Ara!

Karaköy Kurye

KARAKÖY MOTORLU KURYE


     Karaköy ve Beyoğlu bölgesinde merkezi bulunan, İstanbul genelinde, Marmara bölgesinde ve diğer bölgelerde de hizmet veren, her geçen gün hizmet ağına yenilerini ekleyen Karaköy Motorlu Kurye, siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet sunmaktadır. Kısaca hizmetlerimiz şöyledir.


     Normal Kurye, teslimat süresi en fazla olan gönderileriniz için, en ideal seçenektir ve ücreti en düşük olan, gönderi faaliyetidir. Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Karaköy Motorlu Kurye çağrı merkezi personelimiz, sizlere yardımcı olacaktır. 


     Expres Kurye, normal kurye ile kıyaslandığında, daha erken sürede gönderinizin teslimatını gerçekleştirmek için, en uygun seçenektir. Normal kurye ücretinin iki katıdır. Karaköy Motorlu Kurye çağrı merkezi ile iletişime geçerek, detaylı bilgi alabilirsiniz.
[23:48, 09.04.2020] Murat Okcu: Acil Kurye, normal kurye ücretinin üç katı olarak hesaplanır ve expres kurye ile kıyaslandığında daha erken sürede gönderinizin teslimatını gerçekleştirmek içindir. Daha kapsamlı bilgi alabilmek için lütfen, Karaköy Motorlu Kurye çağrı merkezi ile iletişime geçiniz.


     Vip Kurye, gönderinizin en hızlı şekilde teslim edilmesini sağlar ve normal kuryenin dört misli ücrete tabi tutulur. Detaylı bilgi alabilmek için lütfen, Karaköy Motorlu Kurye çağrı merkezi personelimiz ile iletişime geçiniz.


     Toplu Dağıtım, yüzlerce, binlerce gönderilerinizi, süresi ve ebatları göz önünde bulundurarak, en uygun ücretle yapılan, gönderi faaliyetidir. Bu seçenek hakkında, daha fazla bilgi almak için, Karaköy Motorlu Kurye çağrı merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.
[00:10, 10.04.2020] Murat Okcu: Arabalı Kurye, motorlu kurye ile taşınamayacak ebatlardaki veya ağırlıktaki gönderileriniz içindir. Detaylı bilgi için, Karaköy Motorlu Kurye çağrı merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.


     Karaköy bölgesinde ve çevresinde hareket veya park halindeki, motorlu kurye personellerini, Karaköy Motorlu Kurye Operasyon merkezi kontrolü altında tutar ve sizlerden kurye talebi geldiği anda da, gönderinizin alınması gereken adrese en yakın moto kurye personelini yönlendirir ve zaman kaybına müsade etmeyerek, hızlı bir şekilde gönderinizi aldırıp, teslim ettirir. Sizde kaliteli hizmetle tanışmak için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Karaköy Motorlu Kurye, en zor zamanlarınızda, sizlere yardımcı olmak için beklemektedir. 

 

 Karaköy, Osmanlı döneminde bu bölgede oturan, Yahudi asıllı Karaim adlı vatandaşımızdan ismini almaktadır. Kılıç Ali Paşa Camii, Kaptanı Derya Kılıç Ali Paşa tarafından, o dönemde bir hayli yaşlanmış olan, 90 yaşındaki Mimar Sinan a yaptırılmıştır. Dış görünüşü, Ayasofya yı anımsatan Caminin iç tasarımı ve taşıyıcı kolonları farklı bir yapıya sahiptir. Bazı yabancı kaynaklarda DON KİŞOT CAMİİ olarak kayıtlara geçen KILIÇ ALİ PAŞA CAMİİ nin, inşaatında çalışan, MİGUEL DE SAAVEDRA CERVANTES, Don Kişot romanın yazarı olması sebebiyle, bazı yabancı kaynaklarda Don Kişot Cami olarak geçmektedir.