İletişime Geç
Tıkla Ara!

Alemdağ Motorlu Kurye

ALEMDAĞ MOTORLU KURYE


     Alemdağ, Çekmeköy, Anadolu yakasında, Avrupa yakasında, İstanbul genelinde, Marmara bölgesinde ve diğer bölgelerde de hizmet veren, Alemdağ Motorlu Kurye olarak, henüz bizimle tanışmamış olan müşterilerimize, hakkımızda kısa bir bilgilendirme sunmak isteriz.


     Normal Kurye, teslim süresi en fazla olan ve ücreti en düşük olan Kurye faaliyetidir. Daha fazla bilgi almak için lütfen, Alemdağ Motorlu Kurye ile iletişime geçiniz. Çağrı merkezi personelimiz sizlere yardımcı olacaktır.


     Expres Kurye, normal kuryeden daha erken sürede, gönderinizin teslimatını gerçekleştirir. Normal kurye ücretinin iki katı ücrete tabidir. Detaylı bilgi için lütfen Alemdağ Motorlu Kurye ile iletişime geçerek, çağrı merkezi personelimizden destek alınız.


     Acil Kurye, Expres kuryeden daha hızlıdır ve ücreti normal kurye ücretinin dört mislidir. Daha kapsamlı bilgi almak için lütfen, Alemdağ Motorlu Kurye ile iletişime geçiniz. Çağrı merkezi personelimiz sizlere yardımcı olacaktır.


   Vip Kurye. teslim süresi en az olan ve ücreti en fazla olan gönderi faaliyetidir. Daha fazla bilgi için lütfen, Alemdağ Motorlu Kurye ile iletişime geçiniz. Çağrı merkezi personelimiz sizlere yardımcı olacaktır.

 Gece Kurye, mesai saatleri dışında kalan süre içindede, kurye hizmeti alabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimize, yedi gün yirmi dört saat kaliteli hizmet sunmaktayız. Alemdağ Motorlu Kurye ile iletişime geçerek, daha fazla bilgi alabilirsiniz.


     Eczane Kurye, dilerseniz sizin yerinize eczaneden ilaçlarınızı alıp size getirelim. Alemdağ Motorlu Kurye ile iletişime geçerek, Eczane Kurye hakkında, daha kapsamlı bilgi alabilirsiniz. Çağrı merkezi personelimiz sizlere yardımcı olacaktır.


     Kiralık Kurye, ihtiyaç halinde, bizden kurye kiralayabilirsiniz. Kendi personeliniz gibi çalıştırabilirsiniz. Maaşı, SSK sı, tazminatı vs tüm masrafları bize aittir ve kaza, hastalık, izin veya yıllık izin gibi durumlarda, yerine başka kurye veriyoruz. Alemdağ Motorlu Kurye ile iletişime geçerek, detaylı bilgi alabilirsiniz.


     Arabalı Kurye, motorlu kuryenin taşıyamadığı ebatlardak veya ağırlıktaki gönderilerinizin teslimatını, Arabalı Kurye ile yaptırabilirsiniz. Detaylı bilgi için lütfen, Alemdağ Motorlu Kurye ile iletişime geçiniz. Çağrı merkezi personelimiz, sizlere yardımcı olacaktır.

Uçak Kurye, uzak bölgede bulunan gönderilerinizin, teslim işlemini gerçekleştirmek için, iyi bir alternatiftir. Detaylı bilgi için lütfen, Alemdağ Motorlu Kurye ile iletişime geçerek, çağrı merkezi personelimizden destek alınız.


     Toplu Dağıtım, yüzlerce hatta binlerce gönderilerinizin teslimatını, süreleri ve ebatları göz önünde bulundurularak, en uygun ücretle teslimatını gerçekleştirmek içindir. Detaylı bilgi için lütfen, Alemdağ Motorlu Kurye ile iletişime geçerek, çağrı merkezi personelimizden destek alınız.


     Alemdağ, tarihi eskiye dayanan bir orman köyüdür. Beşyüz yıl öncesinde, Osmanlı arşivlerinde kayıtları vardır. Şimdilerde ise Anadolu yakasında bulunan, Çekmeköy ilçesine bağlı bir mahalle olarak, kayıtlarda yerini almıştır. İstanbulun en kaliteli su kaynakları, bu bölgede bulunmaktadır. Alemdağ Motorlu Kurye bu şirin mahallede, siz değerli müşterilerimize, kesintisiz kaliteli hizmet sunmaktadır. Kaliteli hizmet için, sizde bizimle iletişime geçiniz. İletişim bilgilerimiz aşağıdaki gibidir.

www.elitkurye.com.tr /02122350087