İletişime Geç
Tıkla Ara!

Topkapı Motorlu Kurye

TOPKAPI MOTORLU KURYE


     Zeytinburnu, Maltepe mahallesi bölgesinde bulunan topkapı , birçok iş merkezlerine sahip olduğu için, sürekli trafikle iç içe bir bölgededir. TOPKAPI MOTORLU KURYE, bu trafik çilesini siz değerli müşterilerimize yaşatmadan , mümkün olan dilediğiniz sürelerde ,gönderilerinizin dilediğiniz bir adresten alınıp, dilediğiniz bir adrese sorunsuz bir şekilde teslim işlemini gerçekleştirir. TOPKAPI MOTORLU KURYE,  başlıca verdiği hizmetleri kısaca şöyledir; Yaya Kurye, Motorlu Kurye, Arabalı Kurye, Uçak Kurye , Kiralık Kurye, Eczane Kurye,Toplu Dağıtım , Mahalleler,İlçeler , Şehirler,İller,Bölgeler ve ülkeler arasında, kurye ve kargo hizmetleri sunmaktadır. 
     Motorlu Kurye, motosikletli kurye ile yapılan kurye faaliyetidir, trafiğe takılmadan gönderinizi ,sorunsuz bir şekilde teslim edilmesini sağlar. Normal, expres,süper expres ve vip expres seçenekleri mevcuttur. TOPKAPI MOTORLU KURYE, 0 850 220 30 89  numaralı hattınızı arayarak bizimle iletişime geçerek,gönderilerinizin teslim edilmesini istediğiniz süreye en uygun kurye seçenekleri ve ücretlerini çağrı merkezi personelimiz tarafından bilgilendirilmesi,dilediğiniz kurye talebinde bulunabilirsiniz. 
     Arabalı Kurye, motosiklet ile taşıyamayacağı veya motosiklet ile taşındığı zaman, zarar görme ihtimali yüksek kanaatini oluşturan gönderilerinizin teslim işlemini gerçekleştirilen, alternatif bir kurye faaliyetidir.
     Uçak Kurye,ihtiyaç halinde gönderilerinizi aldırıp  uçak kargo yaptırabilirsiniz. TOPKAPI MOTORLU KURYE  ,Uçak kargo ile ilgili detaylı bilgi almak için 0 850 220 30 89 numaralı hattımızı arayarak , çağrı merkezi personelimiz tarafından, dilediğiniz kurye hizmetleri hakkında bilgi alabilirsiniz. 
      Toplu Dağıtım , onlarca, yüzlerce, binlerce gönderilerinizin, teslim işlemini gerçekleştirir ve teslim sürelerine göre en uygun şekilde ücretleri, çağrı merkezi personelimiz tarafından, sizlere bildirilir. 0 850 220 30 89 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz ve detaylı bilgi alabilirsiniz. 
      Kiralık Kurye, ihtiyaç halinde bizden sadece sizin işinize bakacak ve sizin yönlendirmenizle hareket edecek, kurye kiralayabilirsiniz. Bizimle iletişime geçmek, detaylı bilgi alabilirsiniz. 
     Eczane Kurye, dilerseniz sizin yerinize eczaneye kurye yönlendirerek,sizin yerinize ilaçlarınızı alıp, size biz getirelim. TOPKAPI MOTORLU KURYE ile hayatınızı kolaytırmak için sizde,0 850 220 30 89 numaralı hattımızla iletişime geçiniz. 
     Şehir içinde ve Şehirler arasında etkili kurye hizmeti verebilen ,geniş hizmet ağı bulunan, sizlerin en zor zamanlarında yanında olan, TOPKAPI MOTORLU KURYE, 7 / 24 hizmet sunmaktadır. Sizde,hızlı, ekonomik, kaliteli ve kesintisiz hizmetle hayatınızı kolaylaştırmak için, bizimle iletişime geçebilirsiniz.