İletişime Geç
Tıkla Ara!

Başakşehir Kurye

Başakşehir Kurye

Başakşehir kurye hizmeti denildiğinde özellikle İstanbul'un bu bölgesinde çok ciddi bir büyüme olduğunu söylemek lazım. Başakşehir İstanbul'un son dönemlerde en gelişen bölgelerinden biri. Güvercintepe, İkitelli Organize Sanayi Bölgesi, Şahintepe gibi bölgelerde yapılacak olan hizmette kaliteli bir şekilde sunulması gerekiyor. Gerek Organize Sanayi açısından firmaların gerekse kişilerin ve elektronik ticaret dediğimiz e-ticaret sistemlerini tercih eden firmaların kesinlikle başvurabileceği bir hizmet. Başakşehir'in her bölgesinden alım yapılabiliyor. Her bölgesinde de teslimat yapılabiliyor. Kargolarda aynı gün teslimat yapılması gibi bir durum söz konusu olmadığı gibi bazen 8 gün 10 gün geciken kargolar sizin beklediğiniz aktarma kalan kargolar bazen sadece gecikme değil aynı zamanda kaybolan kargolar nedeniyle de çok ciddi anlamda sıkıntılarla karşı karşıya kalabiliyorsunuz.

 

Başakşehir Kurye Hizmetine Nasıl Ulaşılır?

 

Başakşehir kurye hizmeti ulaşmak istediğinizde bizleri aramanız yeterlidir firmamız bu konuda sizlere gereken hizmetleri sunacak ve hızlı bir şekilde sonuç alabileceksiniz. Firmamız sürekli olarak çalışmalarını sürdürmektedir. 7 gün 24 saat bu hizmetleri sunuyoruz. İsterseniz geceleyin dahi bizi arayabiliyor ve hizmetlerimizden yararlanabiliyorsunuz. Kargolarda burada da bir olumsuzluk var. Aslında bunu kimi firma olumsuzluk olarak değerlendirir kimi ise değerlendirmeyebilir.

 

Başakşehir Kurye Hizmeti Nasıl Sunulur?

 

Başakşehir kurye hizmeti ile ilgili olarak bizi aradığınızda direkt olarak arkadaşlarımız sizden bilgiler ışığında fiyat sunum işlemini gerçekleştirirler. Sizden bazı bilgiler alınır. Bu, mesafe, hız ve ebatlar göz önünde bulundurularak sunulacak fiyatlardır. Bu fiyatlar dahilinde sizler nasıl bir işlem istiyorsanız hemen yönlendirmeler gerçekleştirilir. Ekiplerimiz bu konuda gayet eğitimli ve doğru şekilde sizlere hizmet sunumlarını gerçekleştirirler. Başakşehir'in özellikle belirli bir bölgesinde ilk her bölgesinde hizmetlerin sunulması sizlerin alacağınız hizmet kalitesinin de daha yukarı çıkmasını sağlarken aynı zamanda da hangi bölgesinde olursanız olun bizi arayarak bu hizmetlerden yararlanma şansına sahip olabilirsiniz. Samimi içten ve kaliteli bir hizmet de sizlerin yanınızda olmaya devam eden firmamıza sizler de güvendiğiniz takdirde nasıl daha kolay ve yeni şekilde değerlendiremez. Ama belirli bir mesai saati var. Belirli bir mesai saatinden sonra ürünü almıyor. Zaten kargolarda bazen mesai saatlerinde dahi siz çağırmanıza rağmen gelmeyen veyahutta alınmayan gönderilerimiz bile olabiliyor. Defaatle aradığınızda dahi kargo firmaları size cevap vermeyebiliyor. Yani kısacası kargo ciddi bir problem ve günümüzde daha rahat çalışmak isteyen özellikle buraya mesai harcamak istemeyen firmalar ağırlıklı olarak motorlu kuryeleri tercih ediyor.