İletişime Geç
Tıkla Ara!

Levent Kurye

Levent Motorlu Kurye


     Levent, Beşiktaş, İstanbul, Marmara bölgesinde ve diğer bölgelerde de hizmet ağı bulunan ve her geçen gün hizmet ağına yenilerini ekleyen Levent Motorlu Kurye, siz değerli müşterilerimize, aşağıda belirtilen hizmetleri sunmaktadır. Kısaca hizmetlerimiz şöyledir :
     Normal Kurye, teslim süresi en fazla kurye seçeneğidir. Teslim süresi fazla olduğu için, ücreti en uygun olandır. Daha fazla bilgi almak için, lütfen Levent Motorlu Kurye ile iletişime geçiniz. Çağrı merkezi personelimiz, sizlere yardımcı olacaktır.


     Expres Kurye, normal kuryeden daha erken sürede, gönderinizin teslimatını gerçekleştirir. Normal kurye ücretinin iki katı ücrete tabidir. Bu gönderi seçeneği hakkında bilgi almak için lütfen, Levent Motorlu Kurye, çağrı merkezi ile iletişime geçiniz.

Acil Kurye, Expres kuryeden hızlıdır ve normal kurye ücretinin üç katıdır. Dilerseniz gönderilerinizi acil kurye ile gönderebilirsiniz. Acil kuryeden de hızlı Kurye seçeneğimiz vardır. Levent Motorlu Kurye çağrı merkezi ile iletişime geçerek, bilgi sahibi olabilirsiniz.


     Vip Kurye, gönderi seçeneklerinin en hızlısı olup,daha hızlısı yoktur. Normal kurye ücretinin dört katı ücreti vardır. Levent Motorlu Kurye ile iletişime geçerek, çağrı merkezi personelimizden, bilgi edinebilirsiniz. Vip kurye Sizlere kolaylık sağlar.


     Toplu Dağıtım, çok sayıda, yüzlerce hatta binlerce gönderilerinizin, ebatları ve teslimat süreleri göz önünde bulundurularak, en uygun ücretle teslimatını gerçekleştirmek içindir. Levent Motorlu Kurye, çağrı merkezi ile iletişime geçerek, daha çok bilgi edinebilirsiniz.

Arabalı Kurye, motorlu kurye ile taşınamayacak kadar ağır veya ebatları büyük olan gönderilerinizin teslimatını, arabalı kurye seçeneği ile teslimatını gerçekleştirir. Levent Motorlu Kurye ile iletişime geçerek, çağrı merkezi personelimizden daha kapsamlı bilgi alabilirsiniz.


     Uçak Kargo, uzak bölgede olan gönderilerinizin teslimatı için, iyi bir alternatif taşımacılık faaliyetlerinden biriside, uçak kargo seçeneğidir. Dilerseniz, Levent Motorlu Kurye çağrı merkezimizi arayarak, çağrı merkezi personelimizden, daha detaylı bilgi elde edebilirsiniz.


     Levent, İstanbul un en gözde yerleşim ve ticari merkezleri arasında yer almaktadır. Levent, Beşiktaş sınırları içerisinde bulunan, güzel yeşil alanları bünyesinde barındıran, İstanbul un en güzel semtlerinden birisidir. Levent Motorlu Kurye olarak, bu güzel semte yakışan, kaliteli hizmet sunabilmek için, sürekli kendini yenileyen ve üstün teknolojiden yararlanan bir yapıya sahibiz. Sizde kaliteli hizmetle tanışmak için, bizimle iletişime geçebilirsiniz.
www.elitkurye.com.tr /02122350087